facebook.com
mind
Балаклія та прилеглі села повністю розміновані

Балаклія та прилеглі села повністю розміновані

Райрада міста виділила на ліквідацію руйнувань додатково 2 млн грн

Балаклія та прилеглі села повністю розміновані
Фото УНIАН

Розмінування Балаклії і прилеглих населених пунктів завершено. 

«Розмінування в Балаклії і населених пунктах Балаклійського району завершено! Всього було вилучено близько 1000 вибухонебезпечних предметів», – написала голова облдержадміністрації Юлія Світлична у Facebook.

Станом на 20.00 26 березня на технічній території арсеналу в смт. Балаклія Харківської області спостерігаються поодинокі вибухи боєприпасів періодичністю 1 вибух на 2 години.

«Радіус розльоту осколків не виходить за межі технічної території арсеналу», – йдеться в повідомленні на сайті Державної служби з надзвичайних ситуацій.

У всіх населених пунктах на 95% відновлено електропостачання.

«По інших є серйозні руйнування енергомережі, аварійні бригади працюють в посиленому режимі», – повідомила Світлична.

Протягом 2-3 днів у всіх населених пунктах району буде відновлено газопостачання. Підключення Балаклії почнеться вже завтра.

«З районного бюджету було виділено додатково 2 млн грн на проведення аварійно-відновлювальних робіт у м. Балаклія та на прилеглих територіях. Кошти будуть спрямовані на ліквідацію наслідків надзвичайної ситуації, яка сталася 23 березня в результаті пожежі на складах боєприпасів, розташованих на території ч А1352», – йдеться на офіційному сайті Балаклійської РДА.

Рішення було прийнято на позачерговій сесії райради 26 березня.

Нагадаємо, СБУ відкрила кримінальне провадження за фактом вибухів арсеналу під Балаклією за статтею диверсія, а прокуратура за статтею недбалість, проте в даний час обидва провадження об'єднані в одне.

В ніч на 23 березня почалася пожежа на складах зберігання боєприпасів, розташованих неподалік від Балаклії Харківської області. Рятівники знайшли тіло однієї жінки під завалами будинку.