Справи щодо «беркутівців», обвинувачених у вбивствах та замахах на вбивства 18 лютого 2014, відправлені до суду

Справи щодо «беркутівців», обвинувачених у вбивствах та замахах на вбивства 18 лютого 2014, відправлені до суду

Їх буде розглядати Печерський райсуд Києва

Генпрокуратура нарешті направила до Печерського райсуду Києва обвинувальний акт стосовно чотирьох колишніх працівників «Беркуту» ГУМВС України у Харківській області, яким інкримінуються вчинення ряду кримінальних правопорушень наприкінці лютого-2014, під час та опісля протестних акцій під назвою «Мирний наступ».

Про це йдеться у повідомленні, розміщеному на сайті ГПУ.

Зокрема, двоє колишніх «беркутівців» обвинувачуються у незаконному перешкоджанні проведенню зборів і мітингів із застосуванням фізичного насильства, а також у вчиненні 18 лютого 2014 року закінченого замаху на умисне вбивство 33 потерпілих у кримінальному провадженні, вчиненого за попередньою змовою групою осіб небезпечним для життя багатьох осіб способом. Обвинувачені, згідно повідомлення, таким чином діяли, виконуючи явно злочинний наказ.

Крім того, одному з бійців спецпідрозділу «Беркут» інкримінується вчинення 18 лютого 2014-го умисного вбивства трьох учасників ходи «Мирний наступ».

Іншого, разом з двома колишніми працівниками БМОП «Беркут» ГУ МВС України у Харківській області, до того ж звинувачують у перешкоджанні 29 січня 2015 року законній профдіяльності журналіста «Громадського телебачення».

Ще одного колишнього «беркутівця», який підозрюється у причетності до вбивств протестувальників 18 лютого 2014-го, оголошено в розшук.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло