АМКУ дозволив кіпрській Niku Holding Limited отримати контроль над п’ятьма компаніями MTI

АМКУ дозволив кіпрській Niku Holding Limited отримати контроль над п’ятьма компаніями MTI

MTI – міжнародний торговий холдинг, один з найбільших дистриб'юторів комп'ютерної та оргтехніки

Антимонопольний комітет України (АМКУ) дозволив компанії Niku Holding Limited (Кіпр) придбати контроль над п'ятьма українськими компаніями міжнародного торгового холдингу MTI.

Згідно з повідомленням АМКУ, пише «Інтерфакс», йдеться про придбання Niku Holding Limited часток у компаніях, що забезпечать їй перевищення 50% голосів у їхніх вищих органах управління.

Це наступні товариства з обмеженою відповідальністю.

Компанія MTI Fashion займається продажем брендів категорії люкс. Офіційний франчайзинговий представник Ermenegildo Zegna, Armani Collezioni і Bally в Україні.

ТОВ «Амадео» розвиває в Україні мережу ювелірних магазинів Pandora однойменної датської компанії. Станом на 27 березня 2017 року Україна працюють 32 магазини Pandora.

«Денка Лоджистикс» – оператор логістичних послуг.

Основний вид діяльності ТОВ «Проторія» – роздрібна торгівля комп'ютерами, периферійним обладнанням та програмним забезпеченням у спеціалізованих магазинах. Згідно з даними на веб-сайті MTI, перші роздрібні комп'ютерні магазини під торговою маркою Protoria почали відкриватися в 2008 році.

Si Bis спеціалізується на послугах системної інтеграції IT- і бізнес-рішень, а також консалтингу. У 2007 році холдинг MTI завершив придбання контрольного пакета акцій.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло