Хто кого: АМКУ взяв «на олівець» Нову Пошту

Хто кого: АМКУ взяв «на олівець» Нову Пошту

АМКУ зацікавився швидкою доставкою із-за кордону

Антимонопольний комітет України (АМКУ) проводить опитування споживачів щодо термінів, в які ТОВ «Нова пошта Інтернешенл» здійснює доставку товарів з-за кордону.

Згідно з повідомленням АМКУ, відомство за заявою фізичної особи порушило справу про порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції у вигляді поширення інформації, яка вводить клієнта в оману. Зокрема, мова йде про терміни доставки вказаною компанією замовлень в Україні / відділення «Нової поштою» в Україні або до замовників послуг в Україні з моменту прибуття замовлення на склад NP Shopping в США, в той час як дійсний термін доставки замовлень міг перевищувати цей термін.

«З огляду на викладене, просимо висловити свої зауваження та міркування для більш об'єктивного розслідування справи. Інформація обов'язково повинна бути обґрунтованою», – зазначає АМКУ.

Нагадаємо, «Нова пошта» в листопаді 2015 запустила міжнародну доставку в 200 країн світу. У грудні 2016 року стало відомо про запуск «Нової поштою» послуги експрес-доставки з Китаю в Україну, впровадженої у співпраці з китайським логістичним оператором SF Express.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло