«Укрзалізниця» створила пасажирську компанію

«Укрзалізниця» створила пасажирську компанію

«Укралізниця» почала нову еру пасажирських перевезень

«Укрзалізниця» створила пасажирську компанію, щоб об’єднати три з шести регіональних філіалів. У квітні 2017 року філіали почнуть переводити до компанії всі виробничі процеси. Про це в інтерв’ю «Інтерфаксу» розповів директор пасажирських перевезень та сервісу Ігор Романків.

«Це дасть можливість ефективно використовувати парк рухомого складу, оскільки зараз зростає потік пасажирів і трапляється, що в одній філії є додаткові вагони або склади, а там, де їх потрібно додати, – немає жодного», – пояснив Романків.

Об’єднання дозволить ефективно використовувати пасажирський склад та забезпечити єдність технологій і цінової політики в цілому.
У компанії запрацює оновлений рухомий склад та додаткові вагони.  Головна її мета – відійти від регіональних філіалів та створити єдину службу.

«Ми перейшли до єдиної вертикалі та позбавляємося зайвих елементів, які не створюють доданої вартості», – зазначив директор компанії. Романків додав, що всі залишаться при роботі, оскільки є дефіцит кадрів. За його словами, оптимізація виробничих процесів повинна проводитися завдяки об’єму перевезень, а не скороченню персоналу.

Нагадаємо, що 14 березня 2017 року «Укразалізниця» зупинила рух вантажів на тимчасово непідконтрольну територію України.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло