DuPont Pioneer на Полтавщині інвестує $5 млн

DuPont Pioneer на Полтавщині інвестує $5 млн

Загалом американська компанія на будівництво заводу з виробництва насіння планує направити $56 млн

Інвестиції DuPont Pioneer у запуск лінії з виробництва насіння соняшнику в селі Стасі на Полтавщині складуть $5 млн.

Про це повідомив директор з інтегрованих операцій DuPont Pioneer у Європі Пітер Шипош, передає «Інтерфакс».

«Нова лінія з виробництва насіння соняшнику вартістю $5 млн – на стадії будівництва на нашому насіннєвому виробничому об'єкті у селі Стасі. Її буде введено в експлуатацію вже у цьому році», – запевнив Шипош.

Запланована потужність лінії – 200 000 посівних одиниць соняшнику. Передбачаються, що опісля її запуску загальна потужність заводу складе понад 700 000 посівних одиниць (кукурудзи та соняшнику разом). За словами Пітера Шипоша, в будівництво заводу до 2013 року було інвестовано $40 млн. А в 2014 році – ще $11 млн, у лінію з виробництва насіння кукурудзи.

Загалом DuPont Pioneer у завод з виробництва насіння інвестує $56 млн.

Будівництвом нового логістичного комплексу у селі Стасі Полтавської області компанія зайнялася у 2011-му.

Проте зазначимо, історія компанії DuPont Pioneer в Україні розпочалася ще у 1959 році, коли Микита Хрущов відвідав американський штат Айова. Він повернувся до СРСР із чітким баченням подальшого розвитку сільського господарства. Крім того, він привіз із собою гібриди кукурудзи торгової марки Піонер®, які придбав у Росуелла Гарста, ексклюзивного дистриб'ютора продукції Pioneerі прогресивного на той час фермера.
 
Завдяки цій історичній події у 1970-х роках Радянський Союз почав купувати у компанії Pioneer інбредні лінії кукурудзи, які використовувалися в селекційних програмах радянських науково-дослідних інститутів рослинництва.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло