Месенджер Telegram Павла Дурова запускає аудіодзвінки
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Месенджер Telegram Павла Дурова запускає аудіодзвінки

Компанія збирається скласти гідну конкуренцію Skype, Viber, WhatsApp та Facebook Messenger

Месенджер Telegram Павла Дурова запускає аудіодзвінки
фото-скрін Telegram

Засновник «Вконтакте» Павло Дуров, який зараз проживає у Європі, успішно розробляє свій новий проект ─ месенджер Telegram, у якому відсьогодні почав працювати сервіс безкоштовних аудіодзвінків. Про це компанія повідомила на своєму офіційному сайті. Функція доступна у версії Telegram під номером 3.18.

Тепер користувачі Telegram зможуть спілкуватися не тільки з допомогою текстових і голосових повідомлень. Дзвінки працюють і на iOS, і на Android. У повідомленні уточнюється: поки що скористатися новою функцією можуть тільки користувачі в Західній Європі, інші регіони отримають цю послугу пізніше, за кілька днів.

Є цікава деталь ─ якщо користувач з доступом до дзвінків зателефонує тому, в кого немає цієї функції, останній також зможе почати здійснювати дзвінки друзям.

Розмови захищені end-to-end шифруванням, для гарантій безпеки використовується проста технологія «чотирьох ключів»: співрозмовники можуть порівняти свої ключі один з одним в ході розмови, щоб переконатися в захисті.

Месенджер Telegram Павла Дурова запускає аудіоздвінки
фото Telegram

У налаштуваннях програми є управління дзвінками ─ наприклад, можна обмежити коло людей, які можуть дзвонити користувачеві.

Про терміни появи групових розмов і відеодзвінків поки що не повідомляється.

Додаток буде автоматично визначати параметри з'єднання користувачів і залежно від них налаштовувати якість дзвінка.

У Telegram зазначили, що для підключення будуть використовуватися p2p-з'єднання, а якщо такий зв'язок буде неможливий, то додаток підключиться до найближчого сервера. «Найближчим часом ми будемо розширювати нашу мережу по всьому світу, щоб прискорити з'єднання», ─ додали в компанії.

Крім функції дзвінків, в новій версії програми користувачі зможуть налаштовувати рівень стиснення відеороликів і переглядати результат перед відправкою.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло