Символ Венеції вдалося вберегти від теракту

Символ Венеції вдалося вберегти від теракту

Терористи мали намір підірвати міст Ріальто разом з туристами

Символ Венеції вдалося вберегти від теракту
Фото pixabay.com

Італійська поліція затримала чотирьох терористів із Косово, які планували підірвати символ Венеції – знаменитий міст Ріальто ─ однієї з найвідоміших визначних пам’яток міста, ідеться в сюжеті Euronews.

Запобігти нападу, повідомляє поліція, допомогли перехоплені телефонні розмови. Затримані були прихильниками угрупування «Ісламська держава», один з терористів – неповнолітній.

У записі перехоплених поліцією телефонних розмов один із підозрюваних каже, що треба закласти бомбу під мостом Ріальто, щоб швидко потрапити в рай. Його спільник відповідає: «Так, ми кинемо бомбу і потім ─ бум, бум!».

Терористи мали виготовити вибухівку, але не встигли знайти потрібні матеріали. Вони дивилися агітаційні відео терористичного угрупування Ісламська держава, деякі з них збиралися вирушити на війну в Сирії.

В розмові підозрювані також захоплено коментували теракт в центрі Лондона минулого тижня.

Для інформації. Міст Ріальто ─ перший і найдавніший міст через Гранд-канал у Венеції. Спершу був дерев’яним. У 1444 обвалився, після чого його відбудували уже з механізмом, що дозволяв розводити міст для проходу суден. Міст із каменю, який у незмінному вигляді стоїть і досі, побудували між 1528 і 1592 роками.

Міст Ріальто спирається на 12 тисяч паль, вбитих у дно лагуни, складається з однієї арки завдовжки 28 метрів, його максимальна висота в центрі складає 7,5 метра.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло