Символ Венеції вдалося вберегти від теракту
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Символ Венеції вдалося вберегти від теракту

Терористи мали намір підірвати міст Ріальто разом з туристами

Символ Венеції вдалося вберегти від теракту
Фото pixabay.com

Італійська поліція затримала чотирьох терористів із Косово, які планували підірвати символ Венеції – знаменитий міст Ріальто ─ однієї з найвідоміших визначних пам’яток міста, ідеться в сюжеті Euronews.

Запобігти нападу, повідомляє поліція, допомогли перехоплені телефонні розмови. Затримані були прихильниками угрупування «Ісламська держава», один з терористів – неповнолітній.

У записі перехоплених поліцією телефонних розмов один із підозрюваних каже, що треба закласти бомбу під мостом Ріальто, щоб швидко потрапити в рай. Його спільник відповідає: «Так, ми кинемо бомбу і потім ─ бум, бум!».

Терористи мали виготовити вибухівку, але не встигли знайти потрібні матеріали. Вони дивилися агітаційні відео терористичного угрупування Ісламська держава, деякі з них збиралися вирушити на війну в Сирії.

В розмові підозрювані також захоплено коментували теракт в центрі Лондона минулого тижня.

Для інформації. Міст Ріальто ─ перший і найдавніший міст через Гранд-канал у Венеції. Спершу був дерев’яним. У 1444 обвалився, після чого його відбудували уже з механізмом, що дозволяв розводити міст для проходу суден. Міст із каменю, який у незмінному вигляді стоїть і досі, побудували між 1528 і 1592 роками.

Міст Ріальто спирається на 12 тисяч паль, вбитих у дно лагуни, складається з однієї арки завдовжки 28 метрів, його максимальна висота в центрі складає 7,5 метра.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло