«Кернел» купує агрохолдинг
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

«Кернел» купує агрохолдинг

Компанія Веревського є найбільшим у світі виробником і експортером соняшникової олії

Група «Кернел» перебуває в процесі купівлі холдингу «Українські аграрні інвестиції». Про це пише видання LIGA.net з посиланням на інвестбанкірів і двох учасників ринку.

Якщо угода відбудеться, Андрій Веревський стане найбільшим власником земельного банку України. На даний момент земельний банк агрохолдингу становить близько 390 000 га. Після поглинання він збільшиться до 700 000 га.

За даними співрозмовників видання, агрохолдинг чекає дозволу від Антимонопольного комітету України.

«Менеджмент УАІ вже на валізах, чекають, що ось-ось «Кернел» поставить своїх», – говорить один зі співрозмовників.

У прес-службі «Кернел» побічно підтвердили інформацію, зазначивши, що раніше Веревський відкрито заявляв про намір розширювати земельний банк.

Нагадаємо, до цього «Кернел» отримав дозвіл від АМКУ на придбання частки в статутному капіталі 10 аграрних підприємств, які належать Renaisco B.V. – дочірній компанії Glencore International.

Cтаном на 30 березня ринкова капіталізація українського агрохолдингу «Кернел» з початку року збільшилася на 12,6% і склала $1,48 млрд, повідомляє Eavex Capital.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло