«Укрнафта» зупинила видобуток на Заводівському родовищі

«Укрнафта» зупинила видобуток на Заводівському родовищі

Цього року закінчується термін дії дев’яти ліцензій «Укрнафти»

«Укрнафта» вимушено припиняє роботи на Заводівському родовищі у Львівській області. Це сталося через відмову Державної служби геології та надр подовжити ліцензію на вказане родовище.

Про це повідомила прес-служба «Укрнафти».

Термін дії ліцензії на Заводівське родовище скінчився 31 березня. «Укрнафта» запевняє, що своєчасно та в повному обсязі подала документи для продовження дії дев’яти спецдозволів.

«Зупинка пов'язана не тільки з прямими фінансовими втратами. Після заглушки свердловин завжди є ризик, що при відновленні видобутку ми не зможемо повернутися на колишній рівень через закупорку привибійних зон свердловин», – констатував Маврикій Калугін, виконавчий віце-президент з видобутку та переробки ПАТ «Укрнафта».

У зв'язку з припиненням роботи компанія прогнозує втрату 67 млн грн доходу від реалізації. Річні втрати держбюджету лишень від рентних платежів прогнозуються на рівні 20 млн грн. До того ж витрати на консервацію свердловин – 10 млн грн, і робітники свердловин залишаться без роботи.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло