«Укрнафта» зупинила видобуток на Заводівському родовищі
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

«Укрнафта» зупинила видобуток на Заводівському родовищі

Цього року закінчується термін дії дев’яти ліцензій «Укрнафти»

«Укрнафта» вимушено припиняє роботи на Заводівському родовищі у Львівській області. Це сталося через відмову Державної служби геології та надр подовжити ліцензію на вказане родовище.

Про це повідомила прес-служба «Укрнафти».

Термін дії ліцензії на Заводівське родовище скінчився 31 березня. «Укрнафта» запевняє, що своєчасно та в повному обсязі подала документи для продовження дії дев’яти спецдозволів.

«Зупинка пов'язана не тільки з прямими фінансовими втратами. Після заглушки свердловин завжди є ризик, що при відновленні видобутку ми не зможемо повернутися на колишній рівень через закупорку привибійних зон свердловин», – констатував Маврикій Калугін, виконавчий віце-президент з видобутку та переробки ПАТ «Укрнафта».

У зв'язку з припиненням роботи компанія прогнозує втрату 67 млн грн доходу від реалізації. Річні втрати держбюджету лишень від рентних платежів прогнозуються на рівні 20 млн грн. До того ж витрати на консервацію свердловин – 10 млн грн, і робітники свердловин залишаться без роботи.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло