Верховна Рада дозволила приватизувати кімнати у гуртожитках
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Верховна Рада дозволила приватизувати кімнати у гуртожитках

Закон прийнято з урахуванням пропозицій президента Петра Порошенка

За документ проголосували 256 нардепів, передає «РБК-Україна». 

Документом чіткіше визначається сфера дії закону «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків».

Відтепер на законодавчому рівні встановлено, що дія зазначеного закону в частині права на безкоштовну приватизацію житлових приміщень у гуртожитках має поширюватися тільки на тих мешканців гуртожитків, яким було видано спеціальні ордера і приміщення були надані у гуртожитках на підставі договорів найму житлових приміщень, передбачених ЖК УРСР на підставі того, що вони працювали на підприємствах або організаціях, у віданні або власності яких знаходився гуртожиток.

Однак закон не поширюється на громадян, які проживають у гуртожитках, призначених для тимчасового проживання у зв'язку з навчанням, перенавчанням чи підвищенням кваліфікації у навчальних закладах та у зв'язку з роботою (службою) за контрактом.

Не мають права на приватизацію і люди, що проживають в гуртожитку, але не перебували (і не перебувають) у трудових відносинах з підприємством, яке надало їм право проживати в гуртожитку; а також ті, хто проживає у гуртожитку без правових підстав, визначених цим законом.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло