НАБУ: Потреби у повторному допиті Романа Насірова немає

НАБУ: Потреби у повторному допиті Романа Насірова немає

Голова ДФС має сам зголоситися прийти та повідомити нові факти чи обставини

У відповідь на запити ЗМІ щодо планів повторно допитувати відстороненого голову ДФС прес-служба НАБУ повідомила, що наразі такий допит не є доцільним. Лише якщо підозрюваний сам захоче повідомити нові факти чи обставини, що стосуються надання розстрочень зі сплати ренти за використання надр компаніям, задіяним у «газовій схемі Онищенка», його вислухають.

Підкреслюється, що Національне бюро має достатньо доказів щодо незаконності рішень голови ДФС і не потребує проведення повторних допитів підозрюваного, якщо він сам у них не зацікавлений.

Роман Насіров підозрюється в тому, що у період з травня 2015 року по березень 2016 року ухвалив низку безпідставних та незаконних рішень про розстрочення сум платежів з рентної плати за користування надрами, що призвело до завдання державі збитків на загальну суму 2,019 млрд грн.

Нагадаємо, детективи НАБУ вручили Насірову повідомлення про підозру за статтею «Зловживання службовим становищем, що призвело до тяжких наслідків» в ніч на 3 березня, коли той перебував у лікарні «Феофанія». 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті