Нібулон почав будівництво елеватора за 500 млн грн
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Нібулон почав будівництво елеватора за 500 млн грн

Термінал буде введено в експлуатацію до 1 червня

Агрохолдинг Нібулон розпочав у Запорізькій області будівництво зернового терміналу вартістю 500 млн грн . Про це йдеться в повідомленні Запорізької обласної державної адміністрації.

Через елеваторний комплекс планується перевантаження на річковий транспорт близько 300 тис. тонн зерна під час збиральної кампанії.

«Ми маємо достатньо жорсткі вимоги щодо тимчасових обмежень. І даємо слово, що об'єкт буде завершено до 1 червня, тобто за 2-3 тижні до збирання нового врожаю. Вартість проекту близько 0,5 млрд гривень», – заявив голова Нібулон Олексій Вадатурський.

Компанія має намір ввести комплекс в експлуатацію до 1 червня.

«Це 26 об’єкт, який Нібулон будує в Україні. Ми маємо досить жорсткі вимоги, стосовно часових обмежень. І даємо слово, що об’єкт буде завершено до 1 червня, тобто за 2-3 тижні до збирання нового врожаю. Вартість проекту близько пів мільярда гривень. Це інвестиції до області, району та села. Окремо тут з’являться близько 140 робочих місць. Адже ми даємо роботу всім місцевим, хто має змогу працювати, – наголосив Вадатурський.

Новий об’єкт дозволить компанії зекономити на логістичних витратах $4-6 на кожній тонні зерна.

Нагадаємо, компанія Нібулон має намір після 2018 року налагодити постачання своєї агропродукції в Іран через Азовське море і Волго-Донський канал.

На розвиток річкових перевезень по Дніпру, реконструкцію суднобудівного заводу у Миколаєві та будівництво терміналу у Голій Пристані Нібулон отримав від Євросоюзу кредитні кошти у розмірі $74 млн. 

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло