Сбербанк продав «Сбербанк Лізинг Україна»

Сбербанк продав «Сбербанк Лізинг Україна»

Лізингова компанія вже змінила назву

Сбербанк Росії продав лізинговий бізнес в Україні – компанію «Сбербанк Лізинг Україна». Про це свідчать дані Єдиного реєстру юридичних осіб – фізичних осіб-підприємців, передають «Українські Новини».

Новими власниками компанії стали кіпрська компанія «Пісіджі Файненс ЛТД» (PCG FINANCE LTD) і житель Золочева (Львівська область) Євген Веничук. 20 березня в реєстрі було зареєстровано зміну власників компанії.

Відповідно до інформації з відкритих джерел, одним з директорів PCG FINANCE є Катерина Фрагкуді, що також є директором компанії Rosneft International Holdings Limited.

Після зміни власника компанія «Сбербанк Лізинг Україна» змінила назву на «Центр фінансового лізингу».

Нагадаємо, 7 квітня 2017 року Сбербанк Росії на своєму офіційному сайті розмістив оголошення про остаточний вихід з українського ринку.

Санкції НБУ проти п'яти дочірніх структур російських банків в Україні – Сбербанк, ВТБ, Промінвестбанк, ВіЕс-банк і Банк Москви (БМ-банк) – почали діяти 23 березня.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло