Стрілянина в школі Сан-Бернардіно: 3 жертви, злочинець застрелився

Стрілянина в школі Сан-Бернардіно: 3 жертви, злочинець застрелився

Убито жінку, від поранення помер 8-річний учень

Стрілянина в школі Сан-Бернардіно: 3 жертви, злочинець застрелився
Фото Screenshot / ABC News

Чоловік застрелив із пістолета жінку в одному з класів початкової школи американського міста Сан-Бернардіно (штат Каліфорнія, близько 65 миль на схід від Лос-Анджелеса), після чого убив і себе. Про це повідомляє Reuters.

Також поранено двох учнів, вони зараз в лікарні у критичному стані.

(оновлено) Один з поранених учнів – 8-річна дитина – помер у лікарні. Інший учень, якому 9 років, зараз у стабільному стані, його життю нічого не загрожує.

Поліцейські зазначають, що чоловік не мав на меті влучити в учнів, а поранив їх випадково, через те що вони знаходилися близько до жінки, по якій стріляв зловмисник.

Начальник поліції Сан-Бернардіно Джаррод Бургуан підтвердив, що внаслідок стрілянини в початковій школі в Сан-Бернардіно зафіксовано смерть трьох людей.

(оновлено) Попереднє розслідування показало, що чоловік ─ Седрик Андерсон, і загибла жінка ─ Елейн Сміт ─ були розлучені близько місяця тому. Їх шлюб був «відносно коротким, і тривав лише кілька місяців,  повідомив начальник поліції Сан-Бернардіно Джаррод Бургуан. Він додав, що Андерсон має кримінальне минуле, яке включає незаконне зберігання зброї, звинувачення в сімейному насильстві і вживання наркотиків.

Сан-Бернардіно вже не вперше стає місцем трагедії. 2 грудня 2015 року чоловік і дружина – ісламські екстремісти – убили 14 людей і поранили більш як 20 у стрілянині на офісній вечірці. Їх обох було вбито поліцією під час операції з ліквідації.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті