Північна Корея заявила, що готова до війни із США
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Північна Корея заявила, що готова до війни із США

Напруга в регіоні зростає

Північна Корея засудила розгортання американської військово-морської ударної групи в регіоні у вівторок й оголосила про свою готовність до війни, якщо США будуть нарощувати військову потужність в районі Корейського півострова. Про це повідомляє агентство AFP.

Ударна група на чолі з атомним авіаносцем «Карл Вінсон» скасувала запланований похід до Австралії в ці вихідні, розвернулася і вирушила в бік Північної Кореї для демонстрації сили.

«Це свідчить про те, що нерозсудливі кроки США для вторгнення в КНДР досягли серйозного етапу», ─ заявив прес-секретар Міністерства закордонних справ Північної Кореї.

«КНДР готова реагувати на будь-які військові дії, яких так прагне США. Ми будемо відповідати найжорсткішими контрзаходами на дії провокаторів і захистимося за допомогою найпотужнішого зброї, ─ сказано в повідомленні МЗС. ─ На Вашингтон ляже вся відповідальність за катастрофічні наслідки його обурливих дій».

Нагадаємо, Сполучені Штати несподівано направили до берегів Південної Кореї ударну групу на чолі з атомним авіаносцем «Карл Вінсон». Угруповання американського флоту перебуватиме в цій частині Тихого океану у відповідь на випробування ракет Північною Кореєю.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло