Північна Корея заявила, що готова до війни із США

Північна Корея заявила, що готова до війни із США

Напруга в регіоні зростає

Північна Корея засудила розгортання американської військово-морської ударної групи в регіоні у вівторок й оголосила про свою готовність до війни, якщо США будуть нарощувати військову потужність в районі Корейського півострова. Про це повідомляє агентство AFP.

Ударна група на чолі з атомним авіаносцем «Карл Вінсон» скасувала запланований похід до Австралії в ці вихідні, розвернулася і вирушила в бік Північної Кореї для демонстрації сили.

«Це свідчить про те, що нерозсудливі кроки США для вторгнення в КНДР досягли серйозного етапу», ─ заявив прес-секретар Міністерства закордонних справ Північної Кореї.

«КНДР готова реагувати на будь-які військові дії, яких так прагне США. Ми будемо відповідати найжорсткішими контрзаходами на дії провокаторів і захистимося за допомогою найпотужнішого зброї, ─ сказано в повідомленні МЗС. ─ На Вашингтон ляже вся відповідальність за катастрофічні наслідки його обурливих дій».

Нагадаємо, Сполучені Штати несподівано направили до берегів Південної Кореї ударну групу на чолі з атомним авіаносцем «Карл Вінсон». Угруповання американського флоту перебуватиме в цій частині Тихого океану у відповідь на випробування ракет Північною Кореєю.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло