За порушення дисципліни директори чотирьох облавтодорів отримали догани

За порушення дисципліни директори чотирьох облавтодорів отримали догани

Дисциплінарне покарання отримали керівники Сумської, Закарпатської, Тернопільської та Черкаської областей

11 квітня керівництво ДАК «Автомобільні дороги України» провело чергову виробничу нараду з очільниками усіх облавтодорів та дочірніх підприємств. Було обговорено такі важливі питання, як темпи виконання аварійного ремонту, здійснення закупівель матеріалів та контроль над якістю виконуваних робіт.

Значну увагу приділили дотриманню виконавської дисципліни. За порушення наказів отримали догани четверо керівників облавтодорів – Сумської, Закарпатської, Тернопільської та Черкаської областей.

«Якщо керівники облавтодорів й надалі нехтуватимуть та не дотримуватимуться наказів керівництва компанії, у нас нічого не вийде. Свавілля неприпустиме. Якщо хтось не хоче працювати командно, можливо, нам не по дорозі», – зазначив в.о. голови правління ПАТ «ДАК «Автомобільні дороги України» Артем Гриненко.

15 лютого 2017 року Міністерством інфраструктури України було погоджено і затверджено план заходів щодо реформування ДАК «Автомобільні дороги України». В рамках цього документу передбачено повне перезавантаження діяльності дочірніх підприємств і компанії в цілому із збиткової та практично непрацездатної в економічно вигідну та конкурентоспроможну на ринку структуру.

Нагадаємо, в Іршаві, що на Закарпатті, вирішили відновити на центральній вулиці міста дорогу з бруківки, покладену в минулому столітті, замість того, щоб щорічно витрачатися на ямковий ремонт.

На відрізку, де асфальтобетон вже демонтовано, лишилися нерівності. Але їх не порівняти із тими ямами, що вкривають іншу частину дороги.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті