НБУ: залишки на гривневих депозитах збільшились на 3,4%

НБУ: залишки на гривневих депозитах збільшились на 3,4%

Залишки за кредитами у національній валюті у березні зросли на 0,7%

За підсумками березня поточного року грошова маса збільшилась на 1,3% – до 1074,1 млрд грн – завдяки зростанню на 3,4% залишків на гривневих депозитах.

Про це свідчать попередні дані «Грошово-кредитної статистики» за березень, оприлюднені на сайті НБУ.

Зростання депозитів у національній валюті було зумовлено збереженням привабливості депозитних продуктів банків в умовах подальшого зміцнення гривні, впевнені у прес-службі Нацбанку.

В той же час залишки за кредитами, наданими банками у національній валюті, у березні зросли на 0,7%. Збільшувався попит на кредитні ресурси і у домогосподарств – залишки за кредитами, наданими домашнім господарствам у гривні, зросли на 2,3%.

Портфель кредитів банківського сектору, наданих в іноземній валюті (у доларовому еквіваленті), за підсумками місяця продовжував скорочуватися – на 2,1%.

Нагадаємо, 10 квітня голова Національного банку України Валерія Гонтарева подала президенту України Петру Порошенку заяву про свою відставку. Про підсумки її роботи на посаді читайте у матеріалі Mind.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло