Сбербанк в Україні повністю скасував всі ліміти на операції за картковими рахунками для фізосіб

Сбербанк в Україні повністю скасував всі ліміти на операції за картковими рахунками для фізосіб

Видача готівки і перекази на інші рахунки та картки будуть здійснюватися без жодних обмежень

Сбербанк в Україні з 14 квітня повністю скасував тимчасові ліміти на здійснення видаткових операцій за картковими рахунками для фізосіб.

Про це повідомила прес-служба банку.

«Інформуємо, що з 14.04.2017 року скасовуються всі раніше встановлені тимчасові ліміти на вчинення готівкових та безготівкових операцій за картковими рахунками фізичних осіб в національній та іноземній валюті. Починаючи із зазначеної дати, видача готівкових коштів, розрахунок в торгово-сервісній мережі та мережі Інтернет, а також перекази коштів на інші рахунки та картки будуть здійснюватися без обмежень по сумі», – йдеться у повідомленні Сбербанку.

Нагадаємо, 7 квітня 2017 року Сбербанк Росії на своєму офіційному сайті розмістив оголошення про остаточний вихід з українського ринку. Свої дії банк пояснив довгостроковими негативними тенденціями в економічному житті України, які створили передумови для прийняття Сбербанком такого рішення.

Сбербанк наголосив на готовності коректно вийти з українського ринку, при цьому максимально захищаючи інтереси українських клієнтів і співробітників. З новими акціонерами банк планує продовжити розвиток в Україні, виконуючи всі зобов'язання перед клієнтами.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті