Facebook відпустить всіх працівників на демонстрацію проти Трампа

Facebook відпустить всіх працівників на демонстрацію проти Трампа

США збирається з розмахом відзначити Міжнародний день трудящих

Facebook відпустить всіх працівників на демонстрацію проти Трампа
акція Silicon Valley Rising
фото з відкритих джерел

Компанія Facebook Inc. заявила, що не каратиме співробітників, які візьмуть відгул, щоб приєднатися до про-іммігрантських протестів 1 травня. Про це пише Bloomberg.

На знак підтримки охоронців, двірників, водіїв та інших людей, які працюють на Facebook через підрядні фірми, компанія також заявила, що негайно буде розслідувати, якщо хтось із її постачальників незаконно відбере у своїх співробітників право на протест. Facebook повідомила, що розірве відносини з таким постачальником.

На 1 травня по всій країні заплановані масштабні протести проти політики президента Дональда Трампа та його міграційного указу, яким заборонено в’їзд у США громадянам із кількох мусульманських країн. На даний момент цей указ не набув чинності, оскільки федеральний суд наклав на нього заборону.

«У Facebook ми прагнемо до створення всеосяжного робочого простору, де співробітники почуваються комфортно і можуть висловлювати свою думку і відкрито говорити, ─ заявив прес-секретар компанії. ─ Ми підтримуємо бажання наших людей відзначити Міжнародний день трудящих та намагання привернути увагу до питання безпечних і справедливих умов праці».

«Іммігранти відіграють вирішальну роль в технологічному секторі нашої компанії ─ як у якості інженерів і програмістів, так і в забезпеченні безперебійної роботи всіх наших відділень», ─ заявляє Дерека Меренс, співзасновник організації «Повстання Кремнієвої долини».

Нагадаємо, керівництво Facebook розкритикувало імміграційні кроки Трампа. Проти виступили й чимало інших технологічних компаній. На мітингу в січні в штаб-квартирі Google в Маунтін-В'ю, штат Каліфорнія, генеральний директор Сундара Пічаї і співзасновник Сергій Брін виступили проти указу Трампа. Обидві компанії, поряд з Apple Inc., Microsoft Corp. та Intel Corp., а також понад 120 інших фірм подали до суду у зв'язку з міграційним указом президента США.

На думку цих корпорацій, мігранти вносять істотний вклад у розвиток інновацій в США. Компанії наголосили, що така політика шкодить їхньому бізнесу, ускладнюючи процес працевлаштування та пошуку нових співробітників.

Як повідомлялося, Федеральний суд США на Гавайях продовжив заборону другого міграційного указу Трампа щодо мусульманських країн. Ця заборона, згідно з новим рішенням суду, діятиме необмежено у часі, допоки триває судова суперечка навколо указу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті