Трагедія з елементами комедії: Північна Корея зняла фільм про знищення США (ВІДЕО)

Трагедія з елементами комедії: Північна Корея зняла фільм про знищення США (ВІДЕО)

На честь дня народження Кім Ір Сена корейцям показали бомбардування Штатів

Трагедія з елементами комедії: Північна Корея зняла фільм про знищення США (ВІДЕО)
фото Yonhap News

У КНДР під час концерту з нагоди дня народження засновника республіки Кім Ір Сена глядачам показали фільм-імітацію, в якому Північна Корея нібито завдає по Сполучених Штатах ракетних ударів, повідомляє агентство Yonhap.

Під живе виконання Державного заслуженого хору Північної Кореї з оркестром глядачам показали США в руїнах, американський прапор у вогні та могили з хрестами.

Військові у пісні прославляли артилерійські підрозділи країни. У тексті містилися слова «наша велична ракета вибухає» і «вона летить так само швидко, як спалах блискавки, щоб кинути виклик імперіалізму».

Демонстрація ролика відбулася на гігантському екрані в залі для виступів. Відео згодом вийшло в ефірі державного телебачення Північної Кореї.

Як повідомлялося раніше, радник президента США з національної безпеки Герберт Макмастер заявив, що наявних у регіоні бойових потужностей США буде достатньо для нейтралізації ядерної програми Північної Кореї. За його словами, Вашингтон готовий за необхідності завдати удару по військових об'єктах КНДР.

Північна Корея висловила обурення розгортанням американської військово-морської ударної групи в регіоні й оголосила про свою готовність до війни, якщо США будуть нарощувати військову потужність у районі Корейського півострова.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті