Захворіло у світі
32,569,168
Померло у світі
988,996
Вилікувалось у світі
22,489,844
Захворіло в Україні
195,504
Померло в Україні
3,903
Вилікувалось в Україні
86,873
Кримська прокуратура вимагає від російської авіакомпанії 354 400 євро

Кримська прокуратура вимагає від російської авіакомпанії 354 400 євро

Понад 10 млн грн – це не сплачені кошти за користування повітряним простором над Чорним морем

Прокуратурою АР Крим встановлено, що російська авіакомпанія, всупереч вимогам Конвенції про міжнародну цивільну авіацію 1944 року, Багатосторонньої угоди про сплату маршрутних зборів від 1981 року та Повітряного кодексу України, не сплачено кошти за отримані аеронавігаційні послуги у міжнародному повітряному просторі над Чорним морем у межах Сімферопольського району польотної інформації.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби відомства.

Зазначається, що прокуратурою АР Крим заявлено позов до компанії-боржника, яка здійснює щоденні польоти на тимчасово окуповану територію, про стягнення 354 400 євро, що становить понад 10 млн грн.

Втім, у повідомленні не вказана назва авіакомпанії, щодо якої кримська прокуратура порушує судову справу.

Нагадаємо, наприкінці березня на брифінгу в Києві генпрокурор Юрій Луценко заявив про намір подати судовий позов проти авіакомпанії, що працює в Криму. Луценко заявив журналістам, що російська авіакомпанія, використовуючи український простір, регулярно приземлюється на території Криму та не сплачує відповідних платежів на суму майже 5 млн грн. 

А 30 листопада 2016 року Державна прикордонна служба України затримала вантажне судно Sky Moon за те, що за рік корабель вісім разів заходив до портів Феодосії, Керчі та Севастополя. Судно перевозило металобрухт, кальциновану і технічну соду, насіння льону з Криму до Туреччини і Молдови.

16 березня 2017-го Одеський суд постановив конфіскувати весь вантаж корабля згідно з адміністративним протоколом про порушення митних правил. Вартість вантажу – майже 18,5 млн грн. Конфіскації підлягало й саме судно. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті