Медіахолдинг Axel Springer придбав пакет акцій Uber

Медіахолдинг Axel Springer придбав пакет акцій Uber

Медіакомпанія таким чином виходить на новий рівень

Медіахолдинг Axel Springer придбав пакет акцій Uber
Фото CAMPUS OF EXCELLENCE/flickr

Німецький медіахолдинг Axel Springer придбав пакет акцій компанії Uber, мобільного додатка для виклику авто, повідомляє TechCrunch. Для медіакомпанії, яка володіє такими виданнями, як Die Welt та Bild, а також Business Insider, це досить несподіваний крок, очевидно розрахований на те, щоб здивувати оточуючих.

Сторони не озвучують суми угоди, але представники медіахолдингу запевняють, що інвестиції не мають стратегічного характеру, це лише фінансовий вклад. Ці інвестиції у Axel Springer називають «мінімальними».

Представник Uber стверджує, що компанія прагне забезпечити надійне й доступне транспортування, яке піде на користь європейським містам, скорочуючи затори, зменшуючи забруднення і звільняючи місця на парковці. Інвестиції відомого видавця цифрових технологій Axel Springer ─ ще один приклад успішної німецької компанії, яка має таку саму точку зору.

Uber став не першою покупкою Axel Springer у високотехнічному секторі. В 2012-му медіаконцерн придбав акції AirBnB, сервісу для бронювання житла. Загалом Axel Springer купив частки ще у близько 100 компаній.

Як повідомляє HandelsblattGlobal, придбання частки в Uber ─ це наступний крок до диверсифікації активів Axel Springer, пошук нових точок росту за межами традиційної видавничої діяльності. TechCrunch припускає, що видавець за рахунок дрібних інвестицій у великі компанії прагне сформувати велику медіамонополію.

Нагадаємо, днями Uber оприлюднив свої мільярдні збитки за підсумками 2016 року.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло