Нові карти Mastercard працюють через відбитки пальців

Нові карти Mastercard працюють через відбитки пальців

Сканер для зчитування відбитків на кожній карті захистить ваші гроші

Нові карти Mastercard працюють через відбитки пальців
Фото pixabay.com

Компанія Mastercard для підвищення безпеки карткових операцій випустила нові біометричні картки, на яких є сканер відбитків пальців. Про це компанія повідомляє у своєму прес-релізі.

Завдяки новій технології власник картки максимально захищений під час здійснення покупок у магазинах, сканер дозволяє точно ідентифікувати власника і зберегти конфіденційну інформацію, таку як PIN-код і підпис, від зловмисників.

«Споживачі все частіше відчувають зручність і безпеку біометричних технологій, ─ каже Аджей Бхолла, президент відділення ризиків і безпеки Mastercard. ─ Відбиток пальця гарантує додаткову надійність. Це те, що не можна ні змінити, ні скопіювати, тому ця біометрична технологія значно полегшує життя власникам карт, гарантуючи, що їх платежі захищені».

У функціонуванні біометрична платіжна картка при розрахунках у торгових точках нічим не відрізняється від звичайної чіпової, повідомляють в компанії.

При здійсненні платежу треба просто триматися за сенсор, вбудований у картку. Коли ваш відбиток буде верифіковано, автоматично відбудеться оплата. Перевагою нової технології є те, що картка постійно знаходиться в руках свого власника, і не потрібно віддавати її продавцеві.

Для отримання картки зі сканером слід звернутися в найближче відділення банку і здати відбитки пальців, як і при отриманні будь-яких інших біометричних документів.

Вперше нову технологію випробують у Південній Африці у мережі найбільшого місцевого супермаркету.

Нові карти Mastercard працюють через відбитки пальців
інфографіка Finance.ua\Mastercard

Mind нещодавно розповідав про новий винахід від Visa: окуляри від сонця, на вигляд цілком звичайні, будуть оснащені мікрочіпом, який дозволить окулярам здійснювати безконтактні платежі. Щоб здійснити оплату, користувачу потрібно зняти окуляри і прикласти їх до безконтактної площини на терміналі.

Нагадаємо, «Укргазбанк» першим в Україні випускатиме екологічно чисті банківські картки, виготовлені з кукурузного крохмалю та цукрової тростини. Термін дії картки ─ 3 роки, а після використання розкладається протягом двох років, тому не забруднює навколишнє середовище.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло