МВФ: Британія вийде з п’ятірки економічно найрозвиненіших країн

МВФ: Британія вийде з п’ятірки економічно найрозвиненіших країн

Темпами економічного зростання вона поступиться Індії

МВФ: Британія вийде з п’ятірки економічно найрозвиненіших країн
Фото pixabay.com

У свіжій доповіді МВФ World Economic Outlook стосовно економічної ситуації в світі та прогнозів на подальший розвиток світової та регіональних економік, оприлюдненій минулого тижня, несподівано високі показники отримала Індія.

Темпи економічного зростання колишньої британської колонії складають 9,9% на рік, до 2022 року Індія буде займати четверте місце в світі.

У Великобританії ж темпи зростання складуть всього 2% в поточному році і 1,8% у наступному. Досі вона займала 5-те місце у світовому рейтингу, однак тепер вийде з першої п’ятірки. З четвертого на п’яте місце Індія змістить також Німеччину.

Крім того, додатковий негативний вплив на британську економіку здійснює процес виходу Об'єднаного Королівства з Євросоюзу, який триватиме найближчі два роки.

Нагадаємо, прем’єр-міністр Тереза Мей після схвалення обома палатами Британського парламенту запустила Brexit 29 березня, надіславши відповідний лист Голові Європейської ради Дональду Туску.

Як писав Mind, Міжнародний валютний фонд 18 квітня оприлюднив оновлений прогноз щодо розвитку світової економіки ─ World Economic Outlook. Фонд підвищив прогноз зростання світового ВВП на 2017 рік на 0,1% ─ до 3,5%, прогноз на 2018 рік збережено на рівні 3,6%. МВФ прогнозує зростання ВВП України на рівні 2% при інфляції 10% на кінець 2017 року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті