Акціонери Райффайзен Банку Аваль обрали новий склад наглядової ради

Акціонери Райффайзен Банку Аваль обрали новий склад наглядової ради

Колишнього голову наглядової ради Карла Севельду змінив на посаді Мартін Грюль

Акціонери Райффайзен Банку Аваль на своїх річних загальних зборах, що відбулися сьогодні, 25 квітня, в Києві, затвердили звіти спостережної ради та правління про результати діяльності банку в 2016 році і визначили основні напрямки його діяльності на 2017 рік.

Про це повідомила прес-служба банку.

Акціонери обрали новий склад наглядової ради банку, до якого увійшли, зокрема, й два незалежних члена – Анна Дерев'янко та Павло Шеремета.

Також на річних зборах акціонери затвердили річні результати діяльності Райффайзен Банк Аваль і консолідовану фінансову звітність банку та його дочірніх підприємств. Прибуток фінустанови за 2016 рік склав 3,821 млрд грн.

Своїм рішенням акціонери направили 700 000 грн прибутку на виплату дивідендів власникам привілейованих акцій і майже 3 629 млн грн – на виплату дивідендів власникам простих акцій. Ще 191 млн грн прибутку спрямовано до резервного фонду банку.

Райффайзен Банк Аваль зареєстровано 27 березня 1992 року, з жовтня 2005 року він став частиною австрійської банківської групи «Райффайзен Банк Інтернаціональ АГ».

Станом на 31 грудня 2016 року група «Райффайзен» володіла 68,27% акцій банку, Європейський банк реконструкції і розвитку – 30%.

За даними НБУ, станом на 1 січня за розміром активів банк займав 4-е місце (55,9 млрд грн) серед діючих банків.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло