«Укренерго» синхронізувала роботу Луганської ТЕС з ОЕС України

«Укренерго» синхронізувала роботу Луганської ТЕС з ОЕС України

Північну частину Луганщини відокремили від енергосистеми України з вересня 2014 року

Міністерство з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб заявило, що «Укренерго» синхронізувало роботу Луганської теплоелектростанції (Щастя, Луганська область, належить «ДТЕК Східенерго») з Об'єднаною енергетичною системою України.

Про це йдеться в повідомленні міністерства у Тwitter, передають «Українські Новини».

«Виконано підключення ліній електропередачі на підконтрольній частині Луганської області з метою синхронізації ТЕС (Луганської) з енергосистемою України», – йдеться у повідомленні.

У вересні 2014-го північну частину Луганської області (близько 1 млн жителів) у зв'язку з неодноразовим пошкодженням ЛЕП в результаті бойових дій відокремили від Об'єднаної енергосистеми України. Електропостачання регіону забезпечувалося і повністю залежало від Луганської ТЕС.

Нагадаємо, в ніч на 25 квітня «Укренерго» повністю припинило електропостачання на непідконтрольну територію Луганської області. 

Водночас Луганський інформаційний центр повідомив, що енергетики самопроголошеної «ЛНР» відновили електропостачання більшої частини районів Луганська.

Міністр з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Вадим Черниш пояснив, що після припинення поставок у окуповані райони Луганської області електроенергії з підконтрольних Україні територій її продовжують поставляти з території Росії. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті