Екс-голова Shell Retail Ukraine очолив мережу АЗК «Паралель»

Екс-голова Shell Retail Ukraine очолив мережу АЗК «Паралель»

Христо Іванчев пріоритетами своєї діяльності називає вдосконалення системи контролю якості палива і розширення мережі АЗС

Гендиректором ТОВ «Паралель-М ЛТД», що експлуатує однойменну мережу автозаправних комплексів, призначений Христо Іванчев замість Олени Хиленко, яка керувала компанією з березня 2011 року. Олена Хіленко очолить комерційний комітет наглядової ради «Паралелі».

Відповідне рішення прийняте на загальних зборах учасників товариства 25 квітня, повідомляє прес-служба компанії.

«Моє завдання як керівника – зберегти та примножити досягнення компанії «Паралель» у всіх сферах її діяльності. Це й система контролю якості палива, і розширення мережі АЗС, і впровадження нових сервісів, і навчання персоналу», – цитується у прес-релізі Христо Іванчев.

Раніше Іванчев працював виконавчим директором компанії Gulf (Грузія). Згодом керував роздрібною мережею АЗС Shell в Болгарії, а у 2007-2009 роках займав посаду гендиректора Shell Retail Ukraine.

ТОВ «Паралель-М ЛТД» контролює компанія Parallel Nafta Ltd., «дочка» групи «СКМ» Ріната Ахметова.

Мережа АЗК «Паралель» у 2016 році отримала чистого прибутку майже 55 млн грн, а її виручка перевищила 4,5 млрд грн. За минулий рік компанія збільшила продажі палива через АЗК на 7% у порівнянні з 2015-м. При цьому роздрібне зростання продажів зрідженого автомобільного газу склало 44%. В обсязі палива, реалізованого АЗК «Паралель» в 2016 році, 49% припадає на продукцію литовських НПЗ, 45% – білоруських.

«Паралель» реалізує своє паливо на 61 АЗК в Дніпропетровській, Запорізькій областях і на підконтрольній Україні території Донецької та Луганської областей.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті