У Dragon Capital завершились обшуки (ОНОВЛЕНО)
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

У Dragon Capital завершились обшуки (ОНОВЛЕНО)

СБУ сьогодні проводила обшуки в офісі найбільшої інвесткомпанії України

Служба безпеки України завершила обшуки в офісі Dragon Capital, за підсумками яких вилучила декілька системних блоків. Про це повідомила агентству «Інтерфакс-Україна» керівник прес-служби компанії Ольга Белобловская.

В даний час компанія повертається до роботи, додала вона.

Раніше повідомлялось, що в інвестиційній компанії Dragon Capital проходять обшуки, вилучається техніка. За словами Ольги Белобловської, обшуки в офісі інвесткомпанії пов'язані зі звинуваченням у незаконному використанні програмного забезпечення.

«Зараз СБУ проводить в нашому офісі Dragon Capital обшук. Має рішення суду на виїмку комп'ютерної техніки. Йдеться про незаконне використання програмного забезпечення», – написала вона на своїй сторінці в Faebook.

Водночас Белобловська заявила, що компанія легально і офіційно придбала програмне забезпечення, і припустила: «Хочуть вилучити всі комп'ютери і паралізувати роботу».

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман на засіданні Кабміну в середу повідомив, що йому надійшла інформації про обшуки в Dragon Capital.

«Мені тільки що написали. Як на це реагувати, навіть не знаю. Мені зараз надали інформацію, що йдуть обшуки в інвестиційній компанії Dragon Capital... Вилучають там техніку», – сказав прем'єр і доручив урядовому уповноваженому з питань інвестицій, першому заступнику міністра фінансів Оксані Маркаровій зв'язатися з Dragon Capital для з'ясування ситуації.

«Я не маю права втручатися в роботу СБУ, але думаю, що там все повинно відбуватися адекватно, без паралічу роботи інвестиційного фонду. Які тоді портфелі інвестицій зайдуть в Україну?!» – сказав прем'єр.

Нагадаємо, на початку квітня Dragon Capital уклав угоду з Goldman Sachs з купівлі акцій, які є міноритарним пакетом акцій найбільшого інвестиційного банку України. 

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло