Стало відомо, з якого числа почне діяти безвізовий режим

Стало відомо, з якого числа почне діяти безвізовий режим

Європарламент затвердив дату запровадження безвізу для України

Стало відомо, з якого числа почне діяти безвізовий режим
Фото pixabay.com

Як повідомив сьогодні «Укрінформ», Європарламент остаточно визначився з датою, коли Україні буде надано безвізовий режим.

За словами голови делегації Європарламенту до парламентського комітету асоціації ЄС-Україна поляка Даріуша Росаті, у Європарламенті підтверджують 11 червня як дату запровадження безвізового режиму для подорожей українських громадян до країн ЄС.

«Вже з 11 червня європейські кордони відкриються для України», ─ переконаний Росаті.

Польський європарламентарій також висловив переконання, що нинішнє керівництво України значно краще проводить реформи, ніж попередні уряди.

Він підкреслив, що українці, виконавши всі вимоги Євросоюзу, заслужили на безвізовий режим з ЄС.

Як повідомляв Mind, у середу 26 квітня посли країн-членів при Раді Євросоюзу розглянули і попередньо схвалили законодавчий регламент про внесення України до переліку третіх країн, громадянам яких скасовуються візові вимоги.

Нагадаємо, 6 квітня Європарламент проголосував за безвіз для України, 521 євродепутат підтримав це рішення.

Після цього дане рішення має затвердити Рада ЄС. Очікується, що це станеться 11 травня.

Остання його затвердить офіційно, рішення оприлюднять, і через 20 днів після цього режим почне діяти.

Безвіз дозволить українцям в'їжджати на територію Євросоюзу терміном до 90 днів у кожен 180-денний період із діловою та туристичною метою, а також у сімейних справах. Для в'їзду на територію ЄС без візи необхідно буде мати біометричний закордонний паспорт.

Безвіз поширюється на всі країни ЄС, за винятком Ірландії і Великобританії, а також Ісландії, Ліхтенштейну, Норвегії та Швейцарії.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло