Apple придумала, як заряджати телефон від Wi-Fi

Apple придумала, як заряджати телефон від Wi-Fi

Компанія працює над технологією бездротової зарядки

Apple придумала, як заряджати телефон від Wi-Fi
схема AppleInsider

Компанія Apple працює над новим типом бездротової зарядки: через Wi-Fi маршрутизатори та інше комунікаційне обладнання. Про це повідомляє видання Apple Insider.

Схеми, які з'явилися в мережі, вказують на те, що заряд буде передаватися по частотах, за якими здійснюється передача даних.

При цьому він буде передаватися через будь-який відповідний канал бездротової мережі, включаючи стільниковий зв'язок між 700 МГц і 2700 МГц, а також Wi-Fi, працює на рівні 2,4 ГГц і 5 ГГц.

Цей спосіб повинен дозволити заряджати телефони та інші пристрої Apple від маршрутизаторів, якщо піднести до них пристрій на близьку відстань.

Для активації способу необхідно увімкнути обидва пристрої: передавач і одержувач енергії. Кожен із пристроїв повинен містити одну або дві антени, пов'язані з бездротовою схемою. Заряд буде здійснюватися за допомогою передачі точкового сигналу на iPhone.

На відміну від раніше представлених розробок інших компаній, Apple змогла знайти спосіб роздавати Інтернет і одночасно заряджати пристрої. Щоправда, поки що немає інформації, як скоро може з'явитися подібна технологія.

Нагадаємо, надійшла свіжа інформація, що Apple на дорогах Каліфорнії почала тестувати обладнання для безпілотних автомобілів.

Крім того повідомлялося, що іще три постачальники Apple перейшли на відновлювальну енергію. Сама компанія в даний час отримує 96% своєї виробничої енергії з відновлюваних джерел. Організація Greenpeace присудила Apple звання найбільш «зеленої» в світі компанії.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті