ФГВФО відновив виплати вкладникам Дельта Банку
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

ФГВФО відновив виплати вкладникам Дельта Банку

Виплати будуть здійснювати через Укргазбанк

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб відновив виплати вкладникам Дельта Банку. Виплати вкладникам «Дельти» планують здійснювати через відділення Укргазбанку, починаючи з 3 травня по 15 червня.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби ФГВФО.

ФГВФО на своєму сайті також оприлюднив стислі результати аналізу неплатоспроможного банку «Дельта», який проводила компанія «Ернст енд Янг Аудиторські послуги» з метою виявлення фактів проведення проблемних або ризикових операцій, неналежного виконання процедур управління ризиками та внутрішнього контролю, виявлення в діяльності банку порушення банківського законодавства України та ін. 

Крім того, повідомляється, що з 4 травня Фонд гарантування вкладів відновить і виплати вкладникам банку «Траст». Виплати будуть проводитися у семи фінустановах.

Нагадаємо, наприкінці квітня ФГВФО також запевнив, що у травні 2017-го продовжить виплати вкладникам банку «Фінанси та Кредит». 

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло