ФГВФО: договір факторингу між «Михайлівським» та «Плеядою» визнаний нікчемним

ФГВФО: договір факторингу між «Михайлівським» та «Плеядою» визнаний нікчемним

Єдиним законним кредитором за кредитами, наданими фізособам, був та залишається банк «Михайлівський»

ВСУ відкрив провадження та зупинив виконання судових рішень, які були винесені не на користь Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, у справі про передачу фінкомпанії «Плеяда» кредитного портфелю банку «Михайлівський».

Про це повідомляє Фонд гарантування вкладів фізичних осіб.

Зазначається, що уповноважена особа Фонду на здійснення тимчасової адміністрації в банку Юрій Ірклієнко визнав договір факторингу, що був укладений між банком «Михайлівський» та ФК «Плеяда» 19 травня 2016 року, нікчемним. Згідно з ним, кредитний портфель банку передавався фінансовій компанії.

Так, ФК «Фагор» і так звані «партнери» цієї фінансової установи безпідставно та протиправно стягували й продовжують стягувати грошові кошти з фізичних осіб – позичальників банку «Михайлівський» за раніше укладеними з банком кредитними договорами.

Таким чином, єдиним законним кредитором за кредитами, наданими фізичним особам, був та залишається ПАТ «Банк Михайлівський». Тільки платежі на його користь направляються на погашення існуючої заборгованості фізичних осіб за кредитами.

Нагадаємо, 31 січня 2017 року Дніпровський райсуд Києва заарештував екс-главу банку «Михайлівський» Ігоря Дорошенко на два місяці. Рішення суду передбачало можливість виходу Дорошенко під заставу. Сума застави була визначена як 160 млн грн. Прокуратура просила два місяці утримання під вартою або 320 млн грн застави.

3 травня Апеляційний суд Києва продовжив арешт колишнього голови правління банку «Михайлівський» Ігоря Дорошенко до 12 травня.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло