Топ-1000 багатіїв Британії продовжують заробляти мільярди

Топ-1000 багатіїв Британії продовжують заробляти мільярди

Brexit не завадив збільшенню статків найзаможніших

Топ-1000 багатіїв Британії продовжують заробляти мільярди
Емма Вотсон, Деніел Редкліф та Руперт Грін
Фото kinopoisk.ru

Sunday Times назвала 1000 найбагатших жителів Великобританії. Як повідомляє видання, багатії «тримаються спокійно і продовжують заробляти мільярди» та тлі голосування за Brexit. Їх статки зросли на 14% порівняно з минулим роком і становлять  £658 млрд. Про це повідомляє BBC.

Укладач списку Роберт Воттс сказав: «Поки ми хвилювалися за результати референдуму щодо виходу з ЄС, багато хто з найбагатших людей Британії не хвилювався, а продовжував заробляти свої мільярди».

Виріс і показник для входження у список ─ у 2017 році, аби потрапити хоча б у першу тисячу рейтингу Sunday Times, треба мати мінімальний статок у 110 мільйонів фунтів. До списку увійшли не лише британці, а й громадянии інших країн із власністю у Сполученому Королівстві.

Брати Срі та Гопі Хіндуджа, які інвестують у нерухомість, охорону здоров’я, нафту і газ очолили цьогорічний список із сумою у 16,2 млрд. Найбільше зростання статків продемонстрував металургійний магнат Лакшмі Міттал, який за цей рік додав 6 млрд до минулорічних 13,23 млрд. П’яте місце топу зайняв росіянин Алішер Усманов зі статками у 11,8 млрд, а власник футбольного клубу «Челсі» Роман Абрамович посів лише 13-ту позицію, маючи 8 млрд.

До списку також входять: співачка Адель, зірки фільму «Гаррі Поттер» Деніел Редкліф (78 млн), Емма Вотсон (78 млн) та Руперт Грінт (28 млн) і футболіст Златан Ібрагімович (110 млн).

«Ми бачимо все більше різноманіття у складі списку найбагатших», ─ сказав Воттс.  ─ Більше жінок, більше людей етнічного походження, і з все більш несподіваних сфер діяльності, починаючи від фермерів, що займаються яйцями, та виробників корму для тварин до менеджерів хеджевих фондів та приватних інвестиційних  магнатів».

Нагадаємо, Brexit спричинив уповільнення економіки Британії. Через вихід країни з ЄС, Європа може відібрати у Лондона трильярдний бізнес.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті