Ілон Маск розповів про секрет успіху «на мільярд»

Ілон Маск розповів про секрет успіху «на мільярд»

Мільярдер поділився власним досвідом абсолютно безкоштовно

Сказати, що мільярдер-підприємець Ілон Маск завжди чимось зайнятий – не сказати нічого. Проте він знайшов час для виступу на TED-конференції (абревіатура Technology Entertainment Design – технології, розваги, дизайн), під час якої і надав безцінну пораду щодо кар’єрного зросту.

Коли Маск пояснював, навіщо вкладає так багато часу і грошей у програму дослідження космічного простору SpaceX, він зазначив, що вважає кроки американської програми не зовсім вірними. Потім він сказав наступне: «Люди помиляються, якщо вважають, що технології розвивають самі собою. Автоматично нічого не покращиться. Технології зможуть покращитись лише за умови тяжкої праці багатьох людей, а самі собою вони можуть лише деградувати. Погляньте на величні цивілізації, такі як Стародавній Єгипет. Вони вміли будувати піраміди, а потім забули, як це робити. І римляни, які будували неймовірні акведуки, але теж забули, як це робити».

Business Insider підсумував усе сказане одним реченням: якщо ви не розвиваєтеся, значить ви деградуєте. Необхідно продовжувати рухатись вперед.

Насправді не має значення, яка у вас мета. Ключ до успіху полягає у продовженні руху вперед. Утім, прогресивний менталітет зовсім не значить, що вам ніколи не доведеться потерпати від серйозних невдач або навіть повного провалу – це треба сприйняти як безцінний досвід. Крім того, роздуми про те, як далеко ви вже зайшли, допоможуть із необхідною мотивацією.
Але є загроза зациклитися «на дзеркалі заднього виду», що кінець кінцем приводить до «аварії».

Для того щоб успішно рухатись вперед, вам необхідно:

- Чинити опір зацикленню на помилках.
- Продовжувати встановлювати нові, ще складніші цілі (особливо після досягнення значної цілі).
- Прагнути не бути «всезнайкою», а бути людиною, яка готова постійно навчатися.
- І не здаватися. За жодних обставин.

Наприклад, коли Маск нещодавно відзначився значним досягненням SpaceX, він не став грітись під променями слави, а відразу поставив нове завдання. Важливо пам’ятати, що не існує жодних ярликів. Справжній успіх – це важка робота і здатність встати, коли здається, що готовий викинути рушника на ринзі.

Якщо ти не рухаєшся вперед – ти прямуєш у неправильному напрямку.

Нагадаємо, на початку травня Ілон Маск успішно запустив супутник-шпигун. Крім того, його компанія Neuralink має амбітні плани щодо обміну думками на відстані. Реалізувати ідею планується до 2020 року. За останній місяць акції компанії Маска Tesla зросли на 15%, що дозволило їй обійти навіть безперечних лідерів General Motors. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті