Макрон – президент: тепер офіційно

Макрон – президент: тепер офіційно

Виборчий орган Франції оголосив результати виборів

Макрон – президент: тепер офіційно
фото Twitter Emmanuel Macron‏

Конституційна рада Франції затвердила результати виборів президента країна і оголосила їх переможцем Еммануеля Макрона.

Про це йдеться в офіційній заяві ради ради, повідомило агентство Agence France-Presse.

В документі зазначено, що Макрон вступить на посаду після закінчення президентського терміну Франсуа Олланда, відповідно до ст. 6 Конституції Франції, не пізніше 14 травня 2017 року до півночі.

Конституційна рада визнає вірними остаточні дані президентських виборів у Франції і проголошує їх переможцем Еммануеля Макрона», ─ сказав Фабіус, виступаючи в присутності членів Конституційної ради і журналістів.

Макрон, як підтвердила Конституційна рада, здобув перемогу над своїм конкурентом, лідером «Національного фронту» Марін ле Пен з великою перевагою ─ 66,10% голосів до 33,90%.

З 47 млн 568 тис. 693 осіб зареєстрованих виборців проголосували на виборах 35 млн 467 тис 327 осіб. За Макрона свої голоси віддали 20,7 млн осіб, а за Марін Ле Пен ─ 10,6 млн осіб.

Конституційна рада у Франції – це орган, який стежить за проведенням виборів президента, визначає їх підсумок, оголошує новообраного президента тощо.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло