Hyundai та Kia відкличуть 240 000 автомобілів

Hyundai та Kia відкличуть 240 000 автомобілів

Про дефекти у деяких моделях авто повідомив працівник компанії

Уряд Південної Кореї зобов’язав автовиробників Hyundai та Kia відкликати 240 000 автомобілів. Інформацію про дефекти у 12 моделях надав колишній співробітник компанії.

Це перший державний наказ щодо відкликання автомобілів, повідомляє BBC

Випадки подібного інформування вкрай рідкісні для країни з високим рівнем корпоративної культури, де працівники беззаперечно слухаються своїх босів. Але вони є. Так, 55-річний Кім Гван-хо, який повідомив про дефекти у автомобілях, пропрацював у компаній Hyundai 25 років. За його словами, він не міг дозволити людям користуватись потенційно небезпечними транспортними засобами.

Hyunday та Kia відмовились діяти добровільно, оскільки, на їхню думку, ці дефекти не несуть загрози життю пасажирів. Серед моделей, які містять несправності: хетчбек Hyuinday i30, седан Sonata, розкішний Genesis, Mohave від Kia та мінівен Carnival. Ці та інші моделі мають проблеми з вакуумними трубами, паливними шлангами, стоянковими гальмами і ще кількома деталями.

Зазначимо, у квітні автовиробники Hyundai та Kia визнали, що 1,5 млн їхніх автівок у Південній Кореї та США мають дефекти двигуна і запропонували їх безкоштовно відремонтувати.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що американський виробник електромобілів Tesla Motors відкликає близько 53 000 седанів Model S і кросоверів Model X через проблеми з паркувальними гальмами. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті