Виборчу кампанію Обами також атакували російські хакери

Виборчу кампанію Обами також атакували російські хакери

Атаки на чиновників тривали і після того, як вони залишили держслужбу

Виборчу кампанію Обами також атакували російські хакери
Фото whitehouse.gov

Російські хакери атакували виборчу кампанію Обами-2008 та посадовців американського уряду в 2007-2008 рр., передає видання Newsweek з посиланням на чернетку доповіді, яку підготувала компанія Area 1 Security.

Мішенню атак стали кілька керівників виборчої кампанії Обами, найближчі помічники у Білому домі, високопосадовці ─ співробітники Держдепартаменту США, Пентагону та Департаменту енергетики.

Як зазначає видання, у доповіді не називаються імена тих, на кого здійснювалися кібератаки, проте вказані їхні посади. Серед них посадовці, що займаються питаннями, пов'язаними з Росією. Також видання підкреслює, що хакери продовжували атаки на них і після того, як вони залишили держслужбу і перейшли на роботу в університети, дослідницькі центри та приватні компанії.

«Вони все ще здійснюють нові атаки», ─ заявляє компанія та уточнює, що улюблена зброя російських та інших хакерів ─ це так звана фішингова атака електронної пошти, коли одержувачу листа пропонують перейти за посиланням на сайт, після чого хакери отримують доступ до його персональних даних.

Майкл Макфол, який працював послом США в РФ з 2011 по 2014 роки розповів виданню, що він часто отримує попередження про ймовірність фішингових атак і від служби підтримки поштового сервісу Google, і від колег по Стенфордському університету, де він зараз працює професором.

Нагадаємо, організація WikiLeaks повідомила, що у зламаній пошті Еммануеля Макрона виявлено дані, які вказують на російський слід хакерських атак, здійснених на тоді ще кандидата у президенти Франції.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті