Захворіло у світі
99,225,963
Померло у світі
2,129,597
Вилікувалось у світі
54,777,441
Захворіло в Україні
1,194,328
Померло в Україні
21,924
Вилікувалось в Україні
953,297
Окремим підприємствам підвищать ставку ЄСВ – Рева

Окремим підприємствам підвищать ставку ЄСВ – Рева

Це дозволить достроково вийти на пенсію працівникам підприємств зі шкідливими умовами праці

Кабмін має намір збільшити ЄСВ для підприємств з шкідливими умовами праці та підприємств з робочими місцями за першим списком. Про це повідомив у ефірі телеканалу «Інтер» міністр соціальної політики Андрій Рева.

«Сьогодні ставка єдиного внеску становить 22%. Звучали пропозиції про повернення до більшої ставки внеску, однак урядом прийнято принципове рішення про збереження її розміру на такому ж рівні», – йдеться в повідомленні.

Розмір ставки, за словами міністра, збільшиться тільки для підприємств зі шкідливими умовами праці: на 15% для підприємств з робочими місцями за першим списком і на 7% відсотків – для другого списку.

Збільшення ставки стане ресурсом для дострокового виходу на пенсію таких працівників.

«Є письмова домовленість з роботодавцями і профспілками про збільшення розміру ставки ЄСВ для підприємств зі шкідливими умовами праці. Цей крок стимулюватиме роботодавців модернізувати виробництво та забезпечити належні умови праці для своїх працівників. Крім того, збільшення ставки стане ресурсом для дострокового виходу на пенсію таких робітників», – підкреслив Андрій Рева.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті