Окремим підприємствам підвищать ставку ЄСВ – Рева

Окремим підприємствам підвищать ставку ЄСВ – Рева

Це дозволить достроково вийти на пенсію працівникам підприємств зі шкідливими умовами праці

Кабмін має намір збільшити ЄСВ для підприємств з шкідливими умовами праці та підприємств з робочими місцями за першим списком. Про це повідомив у ефірі телеканалу «Інтер» міністр соціальної політики Андрій Рева.

«Сьогодні ставка єдиного внеску становить 22%. Звучали пропозиції про повернення до більшої ставки внеску, однак урядом прийнято принципове рішення про збереження її розміру на такому ж рівні», – йдеться в повідомленні.

Розмір ставки, за словами міністра, збільшиться тільки для підприємств зі шкідливими умовами праці: на 15% для підприємств з робочими місцями за першим списком і на 7% відсотків – для другого списку.

Збільшення ставки стане ресурсом для дострокового виходу на пенсію таких працівників.

«Є письмова домовленість з роботодавцями і профспілками про збільшення розміру ставки ЄСВ для підприємств зі шкідливими умовами праці. Цей крок стимулюватиме роботодавців модернізувати виробництво та забезпечити належні умови праці для своїх працівників. Крім того, збільшення ставки стане ресурсом для дострокового виходу на пенсію таких робітників», – підкреслив Андрій Рева.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло