OTP Group за підсумками І кварталу зафіксувала значне збільшення прибутку

OTP Group за підсумками І кварталу зафіксувала значне збільшення прибутку

Скоригований прибуток фінансової групи після оподаткування склав 66,8 млрд форинтів

Підсумком роботи OTP Group у І кварталі 2017 року стало значне збільшення прибутку – як у квартальному, так і в річному обчисленні. Скоригований прибуток фінансової групи після оподаткування склав 66,8 млрд форинтів, що становить приріст на 136% у квартальному і 40% в річному численні.

Такого результату вдалося досягти як завдяки оптимізації витрат на покриття ризиків, так і за рахунок зниження ставки оподаткування прибутку в Угорщині з 1 січня 2017 року, підкреслює прес-служба OTP Group.

Скоригований прибуток після оподаткування материнського банку OTP Bank Plc. у І кварталі 2017 року сягнув 40,8 млрд форинтів, склавши 67% консолідованого чистого прибутку OTP Group.

У І кварталі 2017 року кредитний портфель OTP Group, скоригований з урахуванням коливань валютних курсів, зберігся на рівні попереднього кварталу, поліпшивши при цьому на 3% результат аналогічного періоду роком раніше.

Депозитний портфель OTP Group, скоригований з урахуванням коливань валютних курсів, продемонстрував 1% зниження в квартальному численні.

У І кварталі 2017 року група зберегла стійкі позиції ліквідності та капіталізації.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що Європейський банк реконструкції та розвитку планує надати «ОТР Лізингу» [«дочка» ОТР Банку, що входить в угорську OTP Group] трирічний гривневий кредит в еквіваленті $20 млн.

Кошти плануються на розширення фінансування українських приватних компаній, в тому числі малого та середнього бізнесу, згідно відповідної програми ЄБРР.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті