Міненерговугілля: Китай зацікавлений інвестувати в енергетичну сферу України

Міненерговугілля: Китай зацікавлений інвестувати в енергетичну сферу України

Мова про участь КНР у будівництві потужностей з виробництва ядерного палива

Українська делегація на чолі з першим віце-прем‘єр-міністром України – міністром економічного розвитку і торгівлі України Степаном Кубівим взяла участь у Діалозі високого рівня Форуму міжнародного співробітництва «Один пояс, один шлях», який проходить у Китаї, в місті Пекін. 15 травня відбулась зустріч з керівництвом Китайської корпорації ядерної промисловості (CNNC), під час якої учасники обговорили основні напрямки взаємовигідного співробітництва у сфері розвитку підприємств атомно-промислового комплексу України і КНР.

Про це повідомила прес-служба Міненерговугілля.

Зокрема, китайська сторона висловила зацікавленість у спільній реалізації інвестпроекту на базі споруджуваної шахти на Новокостянтинівському родовищі уранових руд та готова взяти участь в реалізації проекту будівництва на території України виробничих потужностей із виготовлення тепловиділяючих збірок для задоволення потреб українських АЕС.

Зазначимо, нещодавно стало відомо, що з «Енергоатомом» планує продовжити роботу за програмами збільшення потужності і ефективності ядерних реакторів Westinghouse. 

Як повідомлялося, у процедурі банкрутства перебуває тільки американська частина цієї компанії, тоді як європейські «дочки» продовжують стабільно працювати. У них залишаються всі ресурси і необхідне обладнання для стабільної роботи. Крім того, завдяки новому пакету фінансування у компанії є можливість інвестувати, якщо це необхідно. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті