Volkswagen відкличе 14 000 авто Audi в Росії

Volkswagen відкличе 14 000 авто Audi в Росії

Автомобілі безкоштовно відремонтують

Volkswagen відкличе 14 000 авто Audi в Росії
Фото: pixabay.com

«Фольксваген Груп Рус» відкликає моделі Audi A4, A5, A6 і Q5. Під час сервісної кампанії будуть відремонтовані більше 14 000 автомобілів.

Про це, посилаючись на повідомлення Федерального агентства з технічного регулювання і метрології (Росстандарту), передає «Лента.ру».

Проблема – у системі охолодження: сторонні частинки в антифризі можуть призвести до блокування додаткового насоса. Як наслідок, основний насос охолоджуючої рідини може перегріватися під час роботи двигуна через зростання навантаження. Всі автівки, що підлягають відкликанню, були реалізовані в РФ з 2012 по 2017 рік.

Дилери мають сповістити власників несправних автомобілів. Разом з тим власники можуть самостійно, не чекаючи на листи, визначити, чи потрапляє їхній автомобіль під відкликання, зіставивши його VIN-код з переліком, розміщеним на сайті Росстандарта. Ремонтні роботи будуть виконані безкоштовно.

Зазначимо, недавно повідомлялося, що Volkswagen заплатить $4,3 млрд штрафу за навмисне оснащення своїх автомобілів дизельним двигуном із програмним забезпеченням для заниження показників вихлопних газів під час проходження екологічних тестів. 

Volkswagen зобов'язується виплатити на користь Мін'юсту США $2,8 млрд у кримінальній справі і $1,5 млрд у цивільній, при цьому він повністю має визнати провину за маніпулювання даними.

Загалом витрати Volkswagen на врегулювання наслідків конфлікту, який отримав назву «Дизельгейт», перевищили $24 млрд.

10 травня загальні збори акціонерів Volkswagen у Ганновері ухвалили рішення звільнити правління та наглядову раду автоконцерну у зв’язку з «Дизельгейтом». 

Крім того, прокуратура Штутгарта почала розслідування стосовно голови правління німецького автоконцерну VW Маттіаса Мюллера.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло