Цьогорічна Всесвітня конференція розробників Apple відбудеться у червні у Каліфорнії

Цьогорічна Всесвітня конференція розробників Apple відбудеться у червні у Каліфорнії

Тут можна буде першими дізнатися про технологічні новинки

Цьогорічна Всесвітня конференція розробників Apple відбудеться у червні у Каліфорнії
Фото developer.apple.com

Кожного року Всесвітня конференція розробників Apple (WWDC) приймає у себе найважливіші досягнення в області програмного забезпечення. Цього року варто очікувати сюрпризів.

Останні кілька місяців у звітах повідомлялося, що Apple мають великі плани на шоу. В основному, компанія буде обговорювати оновлення для своїх мобільних і настільних операційних систем iOS і macOS. Але шоу також може привернути увагу до «розумного дому», і того як компанія планує збільшити свій планшетний бізнес за допомогою нового iPad. Також багато чуток точиться навколо нового tvOS від Apple.

Короткий огляд деяких речей, яких варто очікувати підготувало видання Fortune.

У нещодавньому звіті WWDC від аналітика KGI Securities Мінг-Чі Куо йдеться про новий iPad Pro, який презентуватимуть на цьому заході. Планшет буде оснащений 10,5-дюймовим екраном і новою конструкцією, яка зменшить розміри лицьових панелей планшету.

На думку Куо, з вірогідністю у 50% під час конференції буде представлений новий пристрій під назвою Siri Speaker. Це розумна колонка з інтегрованим віртуальним асистентом – конкурент Amazon Echo. Працівники Apple тестують модель протягом останніх кількох місяців.

Софт від Apple, ймовірно, займатиме значну частину WWDC. Врешті, шоу і створювалось для розробників зі всього світу, які бажають дізнатися більше про розробку програмного забезпечення і нові функції, які Apple запланувала для своїх нових операційних систем.

Apple сама заявила, що розкаже про нові функції для настільної системи macOS, а також про свою операційну систему iOS для iPhone. Крім того, очікується, що компанія покаже удосконалення й в інших операційних системах, таких як watchOS  для Apple Watch і tvOS для телеприставок Apple TV. Є також вірогідність, що Apple розкаже про «розумний дім» і про те, як компанія покращить контроль над розумними домашніми пристроями  з допомогою своєї служби Homekit.

Орієнтовно конференція буде проводиться з 5 по 9 червня у Сан-Хосе, штат Каліфорнія.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті