Великий розпродаж I кварталу: мільярдери заходилися торгувати цінними паперами світових гігантів

Великий розпродаж I кварталу: мільярдери заходилися торгувати цінними паперами світових гігантів

Сорос купив акції Snap, Баффет продав папери 21st Century Fox, Ейнхорн позбувся частини Apple

Інвесткомпанія американського мільярдера Уоррена Баффета Berkshire Hathaway у І кварталі купила акції Bank of New York Mellon і Southwest Airlines. Крім того, інвестфірма збільшила свій пакет паперів American Airlines, але трохи скоротила частку в Delta Air Lines. При цьому Berkshire Hathaway розпродала всі належні їй акції 21st Century Fox класу «A».

Про це повідомляється в матеріалах, направлених фірмою до Комісії з цінних паперів і бірж США, передає «Інтерфакс».

Також інвесткомпанія придбала 72 млн акцій Apple, збільшивши пакет до 129,36 млн акцій, повідомляє Yahoo! Finance.

Soros Fund Management, засновником якого є відомий інвестор і мільярдер Джордж Сорос, у І кварталі купила значний пакет Snap (близько 1,7 млн акцій). Крім того, вона придбала папери ConocoPhillips і FireEye, а також збільшила число належних їй акцій Facebook, Hewlett Packard Enterprise і Mondelez International. При цьому інвестфірма скоротила свою частку в Amazon.com, Abbott Labs, Delta Air Lines і eBay.

Фонд Greenlight Capital мільярдера Девіда Ейнхорна в січні-березні продав частину пакета Apple, скоротивши його до 4,2 млн акцій з приблизно 6,1 млн в кінці минулого року. У той же час він збільшив свою частку в General Motors до 55 млн паперів з близько 13 млн.

Крім цього, фонд купив акції Micron Technology і Perrigo, а також наростив пакет паперів Yahoo. При цьому він продав частину акцій IAC / Interactive, Rite Aid, Time Warner і Yelp.

Мільярдер Карл Айкан в січні-березні розпродав всі належні йому папери Allergan і Nuance Communications, але збільшив пакет акцій Herbalife.

Хедж-фонд Pershing Square Capital Management, що належить мільярдерові Біллу Акману, в цьому році продав папери Valeant Pharmaceuticals.

Хедж-фонд Paulson & Co. Inc., створений мільярдером Джоном Полсоном, з початку поточного року придбав акції Amazon, Arconic і Sarepta Therapeutics.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло