Використання «1С» відповідає законодавству України – розробник

Використання «1С» відповідає законодавству України – розробник

Указ стосується тільки окремих юридичних осіб

Використання програмних продуктів «1С:Підприємство» повністю відповідає чинному законодавству України. Про це розробник поінформумвав користувачів на своєму сайті.

«Указ Президента України №133/2017 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» стосується тільки окремих юридичних осіб», – сказано у повідомлені.

Наразі технічна підтримка програми працює у штатному режимі, всі інформаційно-методологічні ресурси доступні для користування.
Партнери «1С:Франчайзі» продовжують надавати послуги з оновлення продуктів і інформаційно-технологічної підтримки користувачів програмних продуктів «1С:Підприємства».

Нагадаємо, наприкінці квітня СБУ провела резонансний обшук у IT-компаніях. Mind розібрався, у чому підозрюють «1С»?

Нагадаємо, президент Порошенко своїм указом ввів у дію рішення РНБО від 28 квітня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)».

Згідно з указом, розширено персональні спеціальні економічні санкції на 1228 фізичних та 468 юридичних осіб. У санкційному списку – ряд російський відомих IT-компаній і пов'язаних з ними українських юросіб.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло