Хмельницький розробляє вже другий інноваційний парк

Хмельницький розробляє вже другий інноваційний парк

На цей раз бізнесмен будує інноваційний парк у Львові

Хмельницький розробляє вже другий інноваційний парк
Фото Анна Наконечна для mind.kiev.ua

Бізнесмен Василь Хмельницький оголосив про початок будівництва інноваційного парку LvivTech.City, який планується відкрити до кінця 2018 року у Львові. Про це повідомляється в пресс-релізі компанії. 

LvivTech.City буде розташований на ділянці 1,77 га між вулицями Сахарова та Стрийською – на території промзони колишнього заводу «Львівприлад», що давно не використовується як промисловий об'єкт.

Загальна площа офісної частини LvivTech.City складатиме понад 40 тис. кв.м. У парку буде облаштовано паркінги, зелену зону та території для відпочинку.

Потенційні резиденти парку – високотехнологічні компанії у сферах ІТ, енергозбереження, біотехнологій тощо, хай-тек-підприємці та стартапи, R&D-центри, інкубатори й акселератори, освітні ініціативи у сферах технологій і дизайну та інші.

«Для нашої компанії це більшою мірою соціальний проект, адже його орієнтовний термін окупності становить понад 15 років. Але ми вирішили брати участь, адже вважаємо це стратегічною інвестицією. Майбутнє України – за розвитком передових технологій, а Львів має високий потенціал у цій сфері. Для розвитку потрібні сприятливі умови, які можна створити у рамках інноваційних парків. Ми раді використати свої знання та досвід, щоб створити сучасний європейський інноваційний парк у Львові», – коментує український підприємець, акціонер UDP Василь Хмельницький.

Реалізовуватимуть проект компанії ТОВ «Львів СтандартБуд» і UDP. Для участі в проекті UDP придбає 25-процентну частку ТОВ «Львів СтандартБуд». Сторони вже досягли домовленості, угоду буде укладено до кінця червня цього року.

Завершення першої черги будівництва LvivTech.City запланована на друге півріччя 2018 року.

Нагадаємо, у квітні фонд підприємця Василя Хмельницького K.Fund відкрив у Києві інноваційний парк для бізнесу UNIT.City. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло