ДТЕК до кінця року направить на ремонт Бурштинської ТЕС 510 млн грн

ДТЕК до кінця року направить на ремонт Бурштинської ТЕС 510 млн грн

Відремонтують всі 12 блоків станції

Енергохолдинг ДТЕК в рамках підготовки до опалювального сезону 2017/2018 рр. направить на ремонти енергоблоків Бурштинської ТЕС, яка належить «Західенерго», 510 млн грн. Загалом з моменту приватизації «Західенерго» в 2012 році і по теперішній час ДТЕК направив на оновлення обладнання та капітальні ремонти блоків БуТЕС понад $180 млн.

Про це повідомила прес-служба ДТЕК.

За словами директора Бурштинської ТЕС Андрія Шувара, ремонти пройдуть на всіх 12 блоках станції. У даний час вже капітально ремонтується перший блок, поточні ремонти – у п’ятому і дев’ятому блоках. Крім того, до кінця року заплановано середній ремонт енергоблоку №11, а також поточні ремонти на інших восьми блоках.

«Ремонти не тільки продовжать термін служби обладнання і поліпшать технічні характеристики, але й, головне, знизять викиди шкідливих речовин у атмосферу», – йдеться в повідомленні.

ДТЕК Ріната Ахметова володіє 72,2% акцій «Західенерго», ще 25% компанії належить державі. «Західенерго» експлуатує 23 енергоблоки на Бурштинській, Ладижинській і Добротвірській ТЕС сумарною встановленою потужністю 4628,5 МВт.

Нагадаємо, ДТЕК почав поставки антрацитового вугілля на Придніпровську і Криворізьку теплоелектростанції, що на Дніпропетровщині, зі своїх вугільних шахт у Ростовській області.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті