Telegram запустив сервіс онлайн-платежів

Telegram запустив сервіс онлайн-платежів

Платежі здійснюватимуться через ботів по усьому світу

Telegram запустив сервіс онлайн-платежів
зображення telegram.org

Месенджер Telegram запустив сервіс онлайн платежів Bot Payment, повідомляє компанія на своєму сайті.

Зараз більша частина платежів здійснюється через американську компанію Stripe, але Bot Payment є платформою для постачальників послуг по всьому світу. Під час прийняття платежу бот зможе обирати між усіма доступними постачальниками, надаючи перевагу тому, яким уже користується клієнт або тому, в кого найнижча комісія.

Компанія зазначає, що Stripe – це тільки початок, найближчими днями платежі будуть доступні через RazorPay у Нігерії, Кенії, Гані, Південній Африці, а також більш ніж у 190 країнах через Paymental Wall. Яндекс.Деньги та Qiwi для Росії і Payme для Узбекистана приєднаються пізніше.

Telegram працює як посередник між користувачем, ботом та обраною платіжною системою. Користувач надсилає дані про кредитну картку напряму до платіжної системи, потім вводить деталі покупки, які передаються боту для обробки замовлення.

Telegram не оброблює платежі, тому не збиратиме і не зберігатиме приватну інформацію. Також додаток не братиме комісію з платежів.

Користуватись новою послугою онлайн-платежів можна за умови встановлення версії Telegram 4.0 або новіших.

Нагадаємо, месенджер Telegram запустив сервіс безкоштовних аудіодзвінків. Дзвінки працюють і на iOS, і на Android. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло