Коломойський вийшов з наглядової ради «Укрнафти»

Коломойський вийшов з наглядової ради «Укрнафти»

У переобраній наглядовій раді компанії «Нафтогаз» зберіг 6 із 11 місць

Ключові міноритарні акціонери «Укрнафти» вирішили не брати участі у засіданнях наглядової ради компанії, довіривши представлення своїх інтересів юристам.

Відповідно до повідомлення прес-служби «Укрнафти», 18 травня на зборах акціонерів компанії з наглядової ради виведені Ігор Коломойський, Геннадій Боголюбов, Михайло Кіперман і Ігор Палиця.

«Обрано новий склад наглядової ради, до якої увійшли Андрій Коболєв [відтепер він – голова наглядової ради], Сергій Коновець, Юрій Вітренко, Костянтин Пожидаєв, Ярослав Теклюк, Поліна Загнітко, Володимир Ємцев, Максим Юхименко, Владислав Лазоренко, Уріел Цві Лейбер і Марія Пітта», – перераховано у повідомленні.

Нагадаємо, що станом на 31 грудня 2016-го, згідно звітності компанії за 2016 рік, податковий борг «Укрнафти» склав 13,2 млрд грн, збільшившись за рік на 3,1 млрд грн. 

У травні голова правління «Укрнафти» Марк Роллінс за дорученням наглядової ради надіслав до ДФС нові пропозиції щодо фінансового оздоровлення компанії шляхом досудової санації.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло