Коломойський вийшов з наглядової ради «Укрнафти»

Коломойський вийшов з наглядової ради «Укрнафти»

У переобраній наглядовій раді компанії «Нафтогаз» зберіг 6 із 11 місць

Ключові міноритарні акціонери «Укрнафти» вирішили не брати участі у засіданнях наглядової ради компанії, довіривши представлення своїх інтересів юристам.

Відповідно до повідомлення прес-служби «Укрнафти», 18 травня на зборах акціонерів компанії з наглядової ради виведені Ігор Коломойський, Геннадій Боголюбов, Михайло Кіперман і Ігор Палиця.

«Обрано новий склад наглядової ради, до якої увійшли Андрій Коболєв [відтепер він – голова наглядової ради], Сергій Коновець, Юрій Вітренко, Костянтин Пожидаєв, Ярослав Теклюк, Поліна Загнітко, Володимир Ємцев, Максим Юхименко, Владислав Лазоренко, Уріел Цві Лейбер і Марія Пітта», – перераховано у повідомленні.

Нагадаємо, що станом на 31 грудня 2016-го, згідно звітності компанії за 2016 рік, податковий борг «Укрнафти» склав 13,2 млрд грн, збільшившись за рік на 3,1 млрд грн. 

У травні голова правління «Укрнафти» Марк Роллінс за дорученням наглядової ради надіслав до ДФС нові пропозиції щодо фінансового оздоровлення компанії шляхом досудової санації.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло