ВЕБ може закрити операцію з продажу Промінвестбанку до 1 липня

ВЕБ може закрити операцію з продажу Промінвестбанку до 1 липня

Про це повідомив глава Внэшекономбанку Сергій Горьков

Внєшекономбанк може закрити операцію з продажу Промінвестбанку до 1 липня, повідомив глава держкорпорації Сергій Горьков журналістам в кулуарах міжнародного економічного саміту KazanSummit 2017.

«Станом на 1 липня може бути реалістично. Це залежить не тільки від нас, залежить і від позиції НБУ, залежить від багатьох інших обставин», – сказав Горьков, передає «Інтерфакс».

Він зазначив, що Національний банк України розглядає документи на узгодження угоди в рамках встановленого терміну.

Керівництво ВЕБа не раз заявляло про наміри продати український бізнес. У грудні 2016 року ВЕБ відібрав фінальних претендентів на покупку ПІБу.

Про те, що Внєшекономбанк визначився з фінальними кандидатами на придбання української «дочки», стало відомо вранці 19 травня. До вже відомої групи інвесторів (девелопера Павла Фукса і депутата Максима Микитася) додався новий кандидат – власник групи DCH Олександр Ярославський.

Група DCH підтвердила, що її власник – Олександр Ярославський – увійшов у число претендентів на покупку української «дочки» ВЕБа.

Зокрема, прес-служба DCH повідомила, що пропозицію Ярославського у четвер було розглянуто на засіданні наглядової ради російської держкорпорації: «Вчора, 18 травня 2017 року, наглядова рада Внєшекономбанку розглянула пропозицію Ярославського щодо придбання Промінвестбанку, дочірньої структури ВЕБ в Україні».

Найближчим часом група DCH планує подати заявку в Національний банк України, щоб почати необхідні для придбання Промінвестбанку погоджувальні процедури.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті